CrankerMetin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CrankerMetin2

Serverul S`a inchis de TOT ! Cu respect : [GA]oBBy


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Caracterul preferat

In jos 
+6
oBBy
silviu
aDytTzu
goLden
PitzY
varumagik1
10 participanți
AutorMesaj
varumagik1
Player
Player
varumagik1


Mesaje : 24
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Alba Iulia,Jud. Alba

Caracterul preferat Empty
MesajSubiect: Caracterul preferat   Caracterul preferat Icon_minitimeLun Ian 25, 2010 2:17 pm

Am creat acest topic pentru ca fiecare sa isi dea cu parerea despre ce caracter ii place cel mai mult...
Am sa incep chiar eu...Mie imi place ninja(fata) arcas Cool mi se pare cel mai interesant caracter in pvp daca sti sa il creezi si ii atribui niste iteme potrivite...principalul fiind un scut imun(obligatoriu)...Skillurile sunt minunate mai ales la P :X....Astept parerile voastre si ce caractere va veti face...
Si inca ceva...daca aveti intrebari in privinta oricaror caractere...de exemplu:cum fac statusul?,Cum imi dau punctele la skilluri?...puteti sa mi le adresati deoarece am mare experienta in acest domeniu si cunosc fiecare caracter la fel de bine cheers
Sus In jos
PitzY
ServerGameAdministrator
ServerGameAdministrator
PitzY


Mesaje : 47
Data de inscriere : 23/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Mangalia

Caracterul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Caracterul preferat   Caracterul preferat Icon_minitimeLun Ian 25, 2010 4:31 pm

Mie cel mai mult imi place Warrior este cel mai bun , din cate stiu eu ... cu skillurile pe Body (aura , ss , izbutinta ,etc) .
Am jukat cu toate car acterele la rand la toate magiile si cel mai interesant mi se pare Warrior ... Very Happy
Sus In jos
goLden
Player
Player



Mesaje : 2
Data de inscriere : 25/01/2010

Caracterul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Caracterul preferat   Caracterul preferat Icon_minitimeLun Ian 25, 2010 6:01 pm

...pai ninja n-am incercat decat pe arc dar am un prieten pe ro...si are ninja lama e zooper klumea:D...are 60 Razz bate warrior de 67... corp:O..are G la 2 sau 3 vraji..n-am incercat dar o sa incerc e zooper smecher!Razz
Sus In jos
aDytTzu
Player
Player



Mesaje : 4
Data de inscriere : 24/01/2010

Caracterul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Caracterul preferat   Caracterul preferat Icon_minitimeLun Ian 25, 2010 6:17 pm

Warrioru imi place cel mai mult!!
Sus In jos
silviu
Player
Player



Mesaje : 17
Data de inscriere : 24/01/2010

Caracterul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Caracterul preferat   Caracterul preferat Icon_minitimeLun Ian 25, 2010 7:23 pm

miemi plac toti k inafara de saman e cel mai naspa scz de limbaj da sa spun k la warior aiu magiile cele mai marfa Wink
Sus In jos
varumagik1
Player
Player
varumagik1


Mesaje : 24
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Alba Iulia,Jud. Alba

Caracterul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Caracterul preferat   Caracterul preferat Icon_minitimeLun Ian 25, 2010 7:27 pm

Silviu,teai gandit mult inaite sa zici ca samanu ii slab??Smile))...ma crezi ca eu cu un saman te bat??orice caracter ai avea...este vorba de samanul vindecator...ii super-tare in pvp..
Sus In jos
silviu
Player
Player



Mesaje : 17
Data de inscriere : 24/01/2010

Caracterul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Caracterul preferat   Caracterul preferat Icon_minitimeLun Ian 25, 2010 7:39 pm

ok sa ziceem ca ii bun da nu is bune armele itemele is pfea p...te
Sus In jos
oBBy
ServerGameAdministrator
ServerGameAdministrator
oBBy


Mesaje : 57
Data de inscriere : 23/01/2010
Varsta : 28
Localizare : b0st0n citY ;x

Caracterul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Caracterul preferat   Caracterul preferat Icon_minitimeLun Ian 25, 2010 7:54 pm

Warrior - mental . mai joc si pe coRp . meNtal , besT Mad

la pVp rup Mad.haidi pa .. paLaLiLa;))
Sus In jos
https://cranker-mt2.forumgratuit.ro
CannabisRO
GameMaster
GameMaster
CannabisRO


Mesaje : 20
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Galati

Caracterul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Caracterul preferat   Caracterul preferat Icon_minitimeLun Ian 25, 2010 8:21 pm

Warrior corp Wink :X
Sus In jos
spooky
Player
Player



Mesaje : 9
Data de inscriere : 24/01/2010

Caracterul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Caracterul preferat   Caracterul preferat Icon_minitimeLun Ian 25, 2010 9:17 pm

Warrior Mental :X:X:X Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
Clawd3lwRO
GameMaster
GameMaster
Clawd3lwRO


Mesaje : 11
Data de inscriere : 25/01/2010
Varsta : 29
Localizare : Pucioasa

Caracterul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Caracterul preferat   Caracterul preferat Icon_minitimeLun Ian 25, 2010 11:38 pm

prieteni,oricat nu mi-ar place ideea....SURA BM e idolul meu,dar pe orice sv de metin,paan nu fac un corporal lv 99 nu fac sura BM,


1) corporalul, dezactiveaza combo si te tine numai al pamant, + ca te prinde in SS apoi da taietura in 3 moduri deja jumatate de viata luata + un vartej esti ca si mort:(

2) nu ai cum sa ataci contra lui pt ca te tine doar la pamant...Neutral

ataca muuuuuuuuuuult prea rapid
Sus In jos
c0sM1n4cH3[;x]
GameMaster
GameMaster
c0sM1n4cH3[;x]


Mesaje : 19
Data de inscriere : 23/01/2010

Caracterul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Caracterul preferat   Caracterul preferat Icon_minitimeMar Ian 26, 2010 2:50 pm

Razboinic - CORP Surprised
Sus In jos
varumagik1
Player
Player
varumagik1


Mesaje : 24
Data de inscriere : 24/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Alba Iulia,Jud. Alba

Caracterul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Caracterul preferat   Caracterul preferat Icon_minitimeMar Ian 26, 2010 3:58 pm

Claudiu...sti ca in dueluri nu ai voie cu auto...asa ca va fi mai greu sa ti la pamant pe cineva...doar noobi folosesc auto in dueluri lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Caracterul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Caracterul preferat   Caracterul preferat Icon_minitime

Sus In jos
 
Caracterul preferat
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CrankerMetin2 :: CrankerMt2 :: Discutii libere :)-
Mergi direct la: